До кінця серпня в "Інтерсіті" та "інтерсіті+" працюватиме Wi-Fi

  Впровадження послуги Wi-Fi на всіх поїздах "Інтерсіті" та "Інтерсіті+" буде реалізовано до кінця серпня 2015 року.

  Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

  Як зазначає прес-служба, ТОВ "Інтертелеком" 23 червня 2015 року стала переможцем відкритого конкурсу з відбору компанії-постачальника для постачання послуг широкосмугового доступу до мережі Інтернет у потягах класу "Інтерсіті" та "Інтерсіті+". Наразі у двох потягах Hyundai Rоtem у тестовому режимі відбувається надання послуги доступу до Інтернету.

  "Впровадження послуги Wi-Fi на усіх потягах "Інтерсіті" та "Інтерсіті+" буде реалізовано до кінця серпня 2015 року. Доступ до мережі Інтернет буде забезпечено в усіх одиницях рухомого складу УЗШК: 10 потягах Hyundai Rotem, двох потягах Екр-1 "Тарпан" і двох потягах локомотивної тяги виробництва КВБЗ. При цьому покриття мережі на маршруті курсування потягів буде забезпечено на рівні не нижче 90%", - йдеться у повідомленні.

  Для синхронізації та належного монтажу обладнання на рухомий склад виконано значний обсяг робіт його розробником і виробником - компанією Hyundai Rotem. "Тестування здійснене за всіма напрямками курсування потягів "Інтерсіті+" та "Інтерсіті". На кожному рейсі понад 100 пасажирів одночасно працювали в мережі Інтернет", - повідомляє прес-служба.

  Попередній матеріал
  Через 5 днів до армії почнуть постачати демісезонні берці нового зразка – Міноборони
  Наступний матеріал
  Турчинов: Оборонні споруди в зоні АТО надійні