panoramio.net

До Харцизька з Росії прибув залізничний ешелон пального

  Спецслужби РФ продовжують активно залучати російські організації ветеранів військової служби та бойових дій для вербування найманців для їх подальшої участі у збройній агресії Росії проти України

  Підтверджено чергові факти перекидання з території Росії пального для потреб 1 та 2 АК. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

  "8 березня до Харцизька прибув залізничний ешелон з ПММ (три цистерни з дизельним паливом та одна з бензином). Ешелон супроводжував майор ЗС РФ Павлов Валерій Петрович (Павлов Валерий Петрович, паспорт гражданина России 9703 №919426), який обіймає посаду "начальника службы горюче-смазочных материалов отдела тыла Управления 2 АК (Луганск, Украина)", - йдеться у повідомленні.

  Крім того, за повідомленням української військової розвідки, спецслужби Російської Федерації продовжують активно залучати російські організації ветеранів військової служби та бойових дій для вербування найманців для їх подальшої участі у збройній агресії Росії проти України. Встановлено, що одним з координаторів ФСБ РФ на тимчасово окупованих територіях Донбасу виступає громадянин Росії Костянтин Гордієнко, член місцевого відділення Всеросійської громадської організації ветеранів «Бойове братство» у Ростовській області.

  Нагадаємо, за інформацією української розвідки, внаслідок бойового зіткнення під Авдіївкою ворог зазнав значних втрат.

  Попередній матеріал
  Кількість загиблих внаслідок падіння Ан-26 зросла до трьох осіб
  Наступний матеріал
  Штучний інтелект переміг чемпіона світу з гри в го
  Теги:
  Loading...

  З Росії до Іловайська прибув ешелон з боєприпасами

  На залізничну станцію Макіївка прибув ешелон з артилерією та боєприпасами з РФ - Лисенко

  На окуповану територію Донбасу прибули два ешелони з військовою технікою – українська розвідка

  На залізничну станцію в Іловайську прибув черговий ешелон боєприпасів з РФ - Тимчук