Facebook / Рух АВТОМАЙДАН Житомир

До блокування російських фур приєдналися Житомирщина і Буковина (оновлено)

Чернівецька область - це вже сьома область, яка приєдналася до блокади вантажівок з номерами Російської Федерації

Блокувати російські вантажівки почали вже й на Житомирщині. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє організація "Рух Автомайдан Житомир". Зокрема, активісти перекрили рух фур на пункті пропуску   "Виступовичі". Там, з боку території України, заблоковано вже 7 вантажівок. З боку Білорусі не пускають ще 5 фур.

Буковина також не пасе задніх. Чернівецькі активісти пильнують, щоб не прогавити жодної вантажівки країни-окупанта. Учасники блокади отаборилися на кордоні з Румунією, перед міжнародним автомобільним пунктом пропуску "Порубне". Організували намети і діжки для обігріву, цілодобове чергування. Там уже не пощастило кільком десяткам далекобійників з російськими номерами, які намагалися в'їхати на територію України. Усе відбувається під гаслами: не дамо агресору експлуатувати Буковину. Про всяк випадок люди вийшли на трасу і в прикордонному з Молдовою селі Мамалига. Кажуть, російські фури тут проїжджають нечасто, але краще перестрахуватися.

Галина Єреміца, учасниця блокади в "Порубному", розповіла: "Ми нарахували чотири вантажівки з російськими номерами. Але неподалік там є заправка і на стоянці заправки ми виявили 25 фур з російськими номерами. На іншій стоянці запрвки дві. Вони поводяться не агресивно. Вони пояснюють, що не мають до того стосунку. Говорять що це їхня робота. Але є ще дуже такий важливий момент, коли я запитую, а чому ж ви чекаєте, якщо ви знаєте, що вас не пускають, вони стверджують, що їхнє керівництво сказало їм чекати і нікуди не рухатися тому що зараз це вирішується. На найвищому рівні - я цитую".

Загалом Чернівецька область - це уже сьомий регіон, який приєднався до вилову вантажівок з номерами Російської Федерації.

Нагадаємо, що російські вантажівки добираються з Білорусі в ЄС через Україну, адже Польща заборонила їм рух.

Попередній матеріал
Визначено всіх фіналістів українського відбору "Євробачення-2016"
Наступний матеріал
Коли Ватикан і Москва разом щось підписують, нічого доброго це не віщує - глава ГКЦ
Теги:
Loading...

Вночі кілька вантажівок з російськими номерами намагалися проїхати вглиб Закарпаття - Москаль

Волинь слідом за Закарпаттям блокує проїзд російських вантажівок

На території Росії обстріляли польську вантажівку

Туреччина не пускає через свою територію російські вантажівки