5 канал

До блокування російських фур можуть бути причетні українські перевізники – представник Мінінфраструктури

Вони були зацікавлені у блокуванні вантажівок РФ в Україні, поки Росія не заблокувала українські транзитні вантажівки на своїй території

Про це в ефірі "5 каналу" напередодні, 25 лютого, заявив директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Роман Хміль.

"Польща закрила транзит російських вантажівок, щоб вторгувати собі кращі умови на цей рік. У цей час росіяни завернули свої фури до нас. За 10 днів по одному пункту на Волині пройшло стільки ж вантажівок, скільки за весь попередній рік. Це забило всі наші пункти переходу, наші перевізники подумали – чого ми мусимо стояти в чергах, якщо росіяни так пруть до нас?" - сказав він.

Хміль висловив припущення, що українські перевізники звернулися до активістів, аби заблокувати рух російських вантажівок. "Зупинили росіян, росіяни у відповідь зупинили нас, і наші перевізники зрозуміли, що втрачають в 10 разів більше, тому що не можуть їздити транзитом туди", - додав він. 

Як повідомляв 5.ua, Україна прийняла пропозицію Міністерства транспорту Російської Федерації відновити транзитні перевезення від 25 лютого 2016 року.

Попередній матеріал
Казарін: Події на Донбасі – це другий акт кримської п’єси
Наступний матеріал
З початку АТО українські сапери знешкодили майже 30 тис. вибухонебезпечних предметів

Заради безпечного пересування Україною міжнародні перевізники можуть замовляти конвой МВС – представник Мінінфраструктури

Європейські перевізники бояться їхати Україною, бо налякані блокуванням російських фур - представник Мінінфраструктури

Пивоварський відзвітував про результати діяльності Мінінфраструктури