ipress.ua

До 2017 року кожен десятий працівник не ходитиме в офіс - дослідження

За рахунок віртуальних робочих місць роботодавці через два роки зможуть заощадити близько 3 млрд грн на рік

До 2017 року більше 35% українських компаній матимуть віддалених співробітників, тобто 10% офісних працівників працюватимуть дистанційно. Про це свідчать результати дослідження, проведеного сервісом "Бітрікс24" спільно з GFK Ukraine, передає кореспондент 5.ua з прес-конференції компаній. За рахунок віртуальних робочих місць роботодавці через два роки зможуть заощадити близько 3 млрд грн на рік.

bitrix24.ua

Як повідомила на прес-конференції старший менеджер відділу досліджень ринків b2b і стратегічних досліджень GfK Ukraine Анастасія Шуренкова, у рамках дослідження було опитано 1035 підприємств малого, середнього і великого бізнесу з усіх регіонів України. З них 221 заявили, що в їхніх компаніях є дистанційні працівники.

bitrix24.ua

Зростання дистанційної зайнятості відбудеться за рахунок підприємств, які ще не використовували такий формат роботи, і компаній з частковою віддаленою зайнятістю. Це 25% і 46% відповідно. Саме останні є джерелом розширення повноцінної роботи поза офісом, оскільки активніше планують її впровадження і вище оцінюють переваги.

bitrix24.ua

Як повідомляв 5.ua, соцмережі забирають робочий час "білих комірців". Водночас 57% офісних працівників відводять на це не більше 30 хвилин робочого часу.

Попередній матеріал
Мін'юст не може контролювати процес люстрації в інших органах влади – заступник міністра
Наступний матеріал
Члени комісії з обрання керівника Держбюро розслідувань не пов’язані із владою – представник Мін'юсту
Теги:
Loading...

Google презентував нові офісні додатки для смартфонів

Японська фірма дозволила працівникам приносити в офіс домашніх котів