Кремль
Кремль somoscow.com

Дніпропетровська облрада визнала Росію державою-агресором

  Дніпропетровська обласна рада підтримала звернення Верховної Ради України до ООН, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором, а "ЛНР" та "ДНР" - терористичними організаціями.

  Як передає "УНІАН", за дане рішення проголосували 92 депутати з 103, зареєстрованих у сесійній залі.

  "Депутати Дніпропетровської облради готові й надалі звертатись до будь-яких міжнародних організацій, давати будь-кому і будь-які оцінки, схвалювати відповідні звернення та заяви, якщо вони спрямовані на розвиток і зміцнення єдності держави", - йдеться у заяві.

  Депутати також вимагають від центральних органів влади встановити в країні стабільний мир, зосередившись на виконанні Мінських угод, провести індексацію пенсій і заробітних плат з урахуванням реального рівня інфляції.

  Крім того, облрада закликала відмовитися від запланованого підвищення комунальних тарифів, цін на газ для населення та введення запланованого з 1 липня платного проїзду в електротранспорті для пенсіонерів, а також повернути громадянам соціальні гарантії та соціальні виплати.

  Попередній матеріал
  "Інтергал-Буд" погодився знести зайві поверхи з новобудови на Десятинному провулку в Києві
  Наступний матеріал
  Гройсман відвідає Литву для участі в засіданні Міжпарламентської асамблеї України, Литви та Польщі
  Теги:
  Loading...