5.ua

Для українських військових розробили єдиний бойовий комплект

  Для потреб української армії розроблено єдиний бойовий комплект.

  Це список спорядження для бійців, до якого входить понад 70 предметів. Про це сьогодні, 30 вересня, під час прес-конференції щодо реформування речового забезпечення ЗСУ повідомив ідеолог проекту "Реформування норм та стандартів речового забезпечення ЗСУ та інших військових формувань" Костянтин Лєснік.

  Він розповів, що було проаналізовано постанови, які впливали на забезпечення Збройних сил, зокрема й постанова 1444 "Про речове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань у мирний час".

  "Ці постанови всі ще 90-х років. І я не відкрию воєнну таємницю, якщо скажу, що ці постанови перекочували до нас із радянського періоду, просто перекладені українською мовою, і так були затверджені. Ми розібралися, якого спорядження бійцям не вистачає на полі бою, що найбільше закуповується волонтерами, солдатами і членами їх сімей для того, щоб було комфортно вести бойові дії", - наголосив Лєснік.

  На базі зібраної інформації було розроблено єдиний бойовий комплект: "Єдиний бойовий комплект – це список спорядження індивідуального, до якого входить більше 70 предметів".

  За словами Лєсніка, список комплекту був схвалений міністром оборони, він зараз на підписі у Степана Полторака. "До нього входить усе – від трусів до таборових ножів і ліхтарів, засобів захисту, касок, шоломів, окулярів, шкарпеток, спальних мішків…" - додав він. 

  Нагадаємо, Міноборони уклало 413 договорів на постачання армії речового майна на суму понад 2,2 млрд грн. 

  Попередній матеріал
  Державі повернули землі Януковича в Сухолуччі
  Наступний матеріал
  Відведення озброєння менше 100 мм можливе за умови повної тиші - Ткачук
  Теги:
  Loading...