5 канал

Для безпечного транзиту Україною МВС забезпечить конвой для західних перевізників - представник Мінінфраструктури

За блокування стратегічних артерій передбачена кримінальна відповідальність

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Роман Хміль. 

"Ми як країна зараз посилаємо сигнал: хлопці, стріляти в машини ніхто не буде, гранати кидати в машини ніхто не буде, територією України їхати безпечно. Для цього ті перевізники, які хочуть, можуть замовити конвой, вони розуміють, що поліція буде з ними, і тоді вже фізична безпека забезпечена. Ті фури, які замовлять таке супроводження, МВС забезпечує", - зазначив він.

За словами представника Міністерства інфраструктури, за блокування стратегічних артерій передбачена кримінальна відповідальність.

"Перекриття стратегічних артерій - це кримінальна відповідальність. Тому правильно протестувати - це стояти на узбіччі дороги з мегафонами, тиснути на психіку, вимагати діалогу з урядом і переходити в переговорному полі до рішень уряду і їх виконувати. Це було б правильно", - зауважив Хміль.

Він пояснив, що з точки зору світового співтовариства, у нас є зона АТО і вся інша країна живе в звичайному режимі. "Ми можемо це сприймати емоційно інакше, але якщо ми починаємо робити щось, що не відповідає цьому статусу, світове співтовариство каже, вони - Сомалі, вони порушують міжнародне законодавство", - сказав директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень.

Нагадаємо, український уряд зглянувся на прохання Росії щодо взаємного відновлення вантажоперевезень.

Попередній матеріал
Будівельники не мали дозволу на роботи в аварійному будинку - Кличко
Наступний матеріал
Безсмертний: Перемир'я у Сирії - це той випадок, коли Україні треба напружуватися
Теги:
Loading...

На західному кордоні України в чергах стоять понад 300 вантажівок - Держприкордонслужба

Пивоварський пропонує розблокувати транзит російських вантажівок

Сьогодні із Закарпаття виїхало ще 10 російських вантажівок

Україна ухвалила порядок повернення російських вантажівок через свою територію

Чернігівські активісти зняли блокаду російських вантажівок

5 канал - трансляція наживо