patrioty.org.ua

"Діамантовий прокурор" вдруге вніс заставу 3 млн 200 тис. грн і вийшов на свободу

Колишній заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць вдруге вніс заставу 3 млн 200 тис. грн, і знову вийшов на волю.

Таким чином загалом він віддав 6 млн 400 тис. грн. Цю інформацію "5 каналу" підтвердили власні джерела у правоохоронних органах. Зазначимо, 5 липня СБУ провела обшук в головному слідчому управлінні прокуратури. У результаті був затриманий перший заступник начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін та заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць.

За даними слідства, вони отримали хабар розміром 3 млн 150 тис. грн. Слідчі встановили, що прокурори вилучили техніку в підприємства, що здійснювало видобуток піску в Київській області, чим заблокували його роботу. Під час обшуків будинків затриманих було вилучено понад $500 тис., зброю, ювелірні вироби та 65 діамантів. Печерський суд столиці обрав Корнійцю і Гібаленку запобіжний захід у вигляді арешту з правом внесення застави.

Корнієць сплатив першу суму, але прокуратура вдруге подала клопотання про його затримання у зв'язку з появою нових фактів злочину.

Нагадаємо, 24 липня, колишній заступник керівника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Володимир Шапакін вніс встановлену судом суму застави - 6,4 млн грн.

Попередній матеріал
З лав київської патрульної поліції звільнено 12 осіб - Згуладзе
Наступний матеріал
Спецслужбовці затримали хабарника - чиновника Рівненської ОДА (відео)
Теги:
Loading...