Дезертира та викрадача автомобілів засудили до 5 років позбавлення волі

  На 5 років і 6 місяців за дезертирство і крадіжки авто посадили солдата-строковика однієї з харківських військових частин.

  Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону. 19 червня 2015 року вступив у законну силу вирок Чугуївського міського суду Харківської області, яким військовослужбовця ЗС України солдата строкової служби однієї з військових частин на Харківщині, обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 407 та ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України, засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі.

  У повідомленні йдеться, що досудовим розслідуванням встановлено, що зазначений військовослужбовець, перебуваючи на лікуванні у військовій частині міста Харкова, діючи з метою тимчасово ухилитися від виконання обов’язків військової служби, 1 липня 2014 року без поважних на те причин самовільно залишив територію вказаної військової частини та до моменту затримання - 5 січня 2015 року проводив час на власний розсуд.

  Перебуваючи поза межами військової частини та не виконуючи обов’язків по службі, він двічі незаконно заволодів транспортними засобами.

  Попередній матеріал
  Правоохоронці ліквідували канал постачання продуктів на захоплені бойовиками території Донбасу
  Наступний матеріал
  На Сумщині двоє посадовців привласнили півмільйона гривень