YouTube / Державна прикордонна служба України

Держприкордонслужба залучила авіацію для виявлення місць незаконного видобутку бурштину (відео)

  Державна прикордонна служба України в межах компетенції на виконання вимог Президента України посилює заходи з протидії незаконному видобутку та контрабанді бурштин, зокрема залучає авіацію до моніторингу можливих місць незаконного видобутку бурштину.

  Таке повідомлення з'явилося на сайті Держприкордонслужби. "Державна прикордонна служба в межах компетенції на виконання вимог Президента України суттєво посилює заходи з протидії незаконному видобутку та контрабанді бурштину. Дана робота проводиться у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами. Крім того, прикордонне відомство залучило до моніторингу ділянок можливих місць незаконного видобутку "сонячного каміння" малу авіацію", - йдеться у повідомленні.

  Відзначається, що вчора, 16 липня, екіпаж прикордонного літака Diamond зафіксував одне з таких місць на ділянці Луцького загону. Знаходилося воно поблизу населеного пункту Дроздинь Рівненської області.

  За інформацією прес-служби,  інформація з літака відразу була доведена до прикордонних нарядів. Для перевірки місцевості було сформовано спільну групу з представників Держприкордонслужби та МВС. Таким чином за деякий час правоохоронці виявили свіжі місця видобутку бурштину.

  Наразі триває перевірка та встановлення осіб, які причетні до протиправної діяльності. На даному напрямку виставлено додаткові прикордонні наряди.

  Нагадаємо, на українсько-словацькому кордоні податкова міліція вилучила 80 кг контрабандного бурштину.

  Попередній матеріал
  Розвідники 93-ї бригади знищили вогневу позицію банди "Оплот"
  Наступний матеріал
  До України немає претензій з боку інших країн-учасниць слідчої групи щодо MH17 - дипломат
  Теги:
  Loading...