np.pl.ua

Держохоронці Харківщини затримали 2,5 тисячі правопорушників

  З початку року за участю співробітників Управління Державної служби охорони попереджено більше 2,5 тисяч правопорушень та здійснено близько 14 тисяч виїздів на виклики.

  Про це повідомив під час прес-конференції начальник УДСО при ГУМВС України в Харківській області підполковник міліції Дмитро Косінов.

  "Основною спеціалізацією ДСО є забезпечення надійного захисту майнових інтересів громадян за допомогою сучасних засобів охоронної і тривожної сигналізації. Ефективність роботи цієї служби підтверджується відсутністю крадіжок з квартир та приміщень з особистим майном громадян, які є клієнтами Держслужби охорони", - зазначив Косінов.

  "Як свідчить статистика, крадії проникають до квартир шляхом віджиму вікон, зламування замків. Якщо житло обладнане охоронною сигналізацією, вже через 3-5 хвилин на місце прибувають працівники служби та затримують зловмисника", - додав він.

  Крім того підполковник повідомив, що загалом під охороною підрозділів ДСО Харківщини перебуває більше 19 тисяч квартир, приміщень, офісів. Близько 9 тисяч з них - об'єкти різних форм власності, понад 10 тисяч - помешкання громадян, - розповів Дмитро Косінов.

  Зазанчається, що працюючи в системі єдиної дислокації з органами та підрозділами ГУМВС в області, з початку року за участю співробітників УДСО попереджено більше 2,5 тисяч правопорушень, затримано майже 2,5 тисячі правопорушників.

  Безпосередньо працівниками Управління Державної служби охорони попереджено 159 кримінальних правопорушень. При цьому було затримано 316 осіб, в тому числі 101 правопорушник – на вулицях міста.

  Начальник УДСО при ГУМВС України в Харківській області Дмитро Косінов зауважив, що ефективною є практика встановлення "тривожних" кнопок у закладах харчування, освіти, магазинах, аптеках, на автозаправних станціях тощо. Такі кнопки вже встановлені на 742 об’єктах у Харкові та області.

  Завдяки цьому загальнодоступному пристрою, у разі потреби, цілодобово можна викликати групу затримання Державної служби охорони, яка прибуває на місце події за лічені хвилини, наголосив Косінов

  Попередній матеріал
  Сьогодні в середмісті Рівного відбулася стрілянина
  Наступний матеріал
  У миколаївському військкоматі спіймали хабарників

  У потязі сполученням "Львів-Київ" виявили гранату - МВС

  У жителя Дзержинська вилучено зброю і бойові припаси - МВС

  Шокін призначив колишнього наглядача за МВС новим прокурором Одеської області

  Внаслідок нічної стрілянини в одеській лікарні одна людина загинула, двоє поранені - МВС