Телебачення
Телебачення Фото з відкритих джерел

Держкіно заборонило "Бригаду" та "Вулиці розбитих ліхтарів"

  В Україні продовжують забороняти показ російського контенту.

  Протягом вересня-жовтня 2015 року Державне агентство України з питань кіно анулювало державну реєстрацію і скасувало прокатні посвідчення низці фільмам.

  Серед них "Вулиці розбитих ліхтарів" – 5, (реж. О. Ігудін, К. Капиця, В. Татарський, 2003 р.), "Ми із майбутнього" (реж. Малюков А., 2008 р.), "Бригада" (реж. О.Сидоров, 2002 р.), а також "Історія льотчика" (реж. А. Каплун, О. Ніколаєва, 2009 р.), "Полювання на піранью (Піраньї)" (реж. А. Кавун, 2006 р.), "Конвой PQ-17" (реж. Котт О., 2004 р.), "Станиця" (реж. В. Шевельков, 2013 р.). Крім того, агентство відмовило у держреєстрації серіалам: "Синдром дракона" (реж. Хомерікі М., 2012 р.) і "Тільки ти" (реж. А. Семенова, 2011 р.). Про це повідомляється на Facebook-сторінці Держкіно.

  "Ця робота, яка триває вже другий рік, спрямована не лише на зменшення впливу російської пропаганди, ідеології на свідомість наших громадян, але й на стимулювання і створення передумов, зокрема й економічних, для виробництва власного кіно- та телеконтенту належної якості та змісту", - зазначив чільник агентства Пилип Іллєнко.

  Нагадаємо, на початку вересня Держкіно повідомляло про заборону трьох російських серіалів.

  Попередній матеріал
  У Мінську почалося засідання Тристоронньої контактної групи
  Наступний матеріал
  Якщо Мінські угоди запрацюють, українські канали будуть транслюватися на всій території країни
  Теги:
  Loading...