wikimapia.org

Державі повернули землі Януковича в Сухолуччі

  Прокуратура Київської області відстояла в суді касаційної інстанції повернення з незаконного володіння земель лісового фонду вартістю понад 7 млн грн і площею 17,5 га, які раніше належали екс-президенту Віктору Януковичу.

  У повідомленні прес-служби Генпрокуратури йдеться, що раніше Київська облдержадміністрація вилучила з постійного користування Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства землі лісового фонду, відомі як мисливські угіддя "Сухолуччя", змінивши їх цільове призначення на сільськогосподарське. Надалі Вишгородська райдержадміністрація передала ці землі у власність громадян для ведення особистого господарства, а також для будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу.

  Суди усіх інстанцій підтримали позицію прокуратури щодо повернення з незаконного користування у держвласність земель, які належали ТОВ "Дім Лісника" та входили до земель, на яких розташовані резиденції екс-президента "Акація" та "Острів".

  Наразі, за рішенням суду, скасовано відомості щодо реєстрації права власності на земельні ділянки у Держреєстрі. Крім цього, відділом державної виконавчої служби Вишгородського районного управління юстиції проводяться виконавчі дії щодо витребування земельних ділянок на користь держави.

  Нагадаємо, 23 вересня державі повернули землі колишньої резиденції Януковича "Синьогора".

  Попередній матеріал
  Міноборони створює Центр розвитку матеріального забезпечення ЗСУ
  Наступний матеріал
  Для українських військових розробили єдиний бойовий комплект
  Теги:
  Loading...