Facebook / Саша Ніколайчук

Депутата-регіонала піймали на торгівлі нелегальним бурштином

  У затриманого вилучили 5 тис. доларів, 13 тис. гривень та 15 кг бурштину.

  На Житомирщині, в Олевському районі, затримали чергового бурштинокопача – ним виявився депутат Олевської міської ради від "Партії регіонів" Андрій Харченко. Про таке повідомляє "Укрінформ" з посиланням на депутата Олевської міськради Олександра Ніколайчука. Останній відомий, як активний борець з незаконним видобутком бурштину.

  Дослівно Ніколайчук описав інцидент так: "В Олевському районі в селі Лопатичі правоохоронці затримали продавців і скупників незаконно видобутого бурштину. Одним із них виявився депутат міської ради від "Партії регіонів" Андрій Харченко, син голови Олевської районної ради Миколи Харченка. Так, саме того, хто роками грабував Олевщину, незаконно вирізав десятки гектарів лісу, а також звинувачував міністра МВС Арсена Авакова в "кришуванні" бурштину".

  Зі слів Олександра Ніколайчука, Харченко називав себе "борцем з бурштинокопачами-браконьєрами", а сам при цьому видобував і скупляв "сонячний камінь". Під час затримання у Харченка вилучили 5 тис. доларів, 13 тис. гривень, 15 кг бурштину, записи та ваги.

  Офіційний сайт ЦВК підтверджує: Харченко був обраний до Олевської міської ради від "Партії регіонів":

  фото сайту ЦВК

  Як повідомляв 5.ua, за боротьбу з бурштинокопачами-нелегалами на Ніколайчука було скоєно напад: троє невідомих жорстоко побили його, розбили голову та зламали руку. За офіційною інформацією прес-служби УМВС України в Житомирській області, протягом останніх 3-х днів на Житомирщині затримали 8 нелегальних добувачів бурштину.

  Попередній матеріал
  До України немає претензій з боку інших країн-учасниць слідчої групи щодо MH17 - дипломат
  Наступний матеріал
  Ярош пропонує амністувати бійців "Правого сектору" в обмін на влиття ДУКу до армії
  Теги:
  Loading...