Денісова пояснила, чому збільшилася кількість документів для отримання субсидії

Кількість документів для отримання субсидії зросла через необхідність отримання великої кількості довідок про доходи і видатки сім'ї.

Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявила голова комітету Верховної Ради з питань соціальної, зайнятості і пенсійного забезпечення Людмила Денісова.

"Кількість документів, які людина повинна подавати для субсидій – збільшилась з травня 2015 року. Чому збільшилась кількість документів?Для отримання субсидії достатньо декларації і заяви. Але кількість документів зросла. Тому що для отримання декларації потрібно взяти багато довідок. Яка пенсія, яка зарплатня, які доходи, і т.д.", - твердить парламентар.

За її словами, реформа з субсидіями не відбулася швидко.

"З 1 квітня були підвищені тарифи, і комітет попереджав про це – тому що ускладнюється процедура, і треба записати всі видатки. Навіть якщо людина отримувала на картку волонтерську допомогу, коли була в АТО. Або, наприклад, коли є банківський рахунок, але відсотки по депозитах не виплачують… Зрозуміло, що автоматично реформа з субсидіями не відбулася", - каже Денісова.

Попередній матеріал
Штаб АТО: Не припиняючи обстрілів, противник переміщує техніку ближче до лінії розмежування
Наступний матеріал
Країни Східного партнерства провели неформальну зустріч з єврокомісаром у Мінську