www.ua-ru.info

Демчишин: 450 млн грн заборгованості перед шахтарями виплатять до березня 2016 року

  450 млн грн з суми заборгованості перед шахтарями планують виплатити в лютому-березні 2016 року.

  Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин в парламенті під час години запитань до уряду, повідомляє "Радіо Свобода".

  "У бюджеті було заплановано близько 500 млн на погашення заборгованості за 2015 рік. Із них у січні 50 млн уже було використано. Наразі є домовленість, що основна сума буде виплачена в лютому. Тому я переконаний, що заборгованість, яка на 1 січня накопичилася за листопад-грудень у розмірі приблизно 510 млн грн, буде погашена. Навіть якщо будуть певні складнощі з ліквідністю, це відбудеться в лютому, у крайньому випадку - березні", - заявив Демчишин.

  Міністр також повідомив, що на 2016 рік в уряді сформували план збалансування українських шахт спільно з європейськими консультантами. "Є розуміння, що можна без суттєвих потрясінь у цій галузі збалансувати ситуацію та протягом 2-3 місяців вийти на нормальний робочий режим", – наголосив він.

  Крім того, за словами міністра, на сьогодні є заборгованість покупців вугілля, зокрема ДТЕК, який отримує вугілля для "Західенерго" із львівського басейну. Ця заборгованість перевищує 200 млн грн.

  Як повідомляв 5.ua, 12 січня на Львівщині шахтарі через невиплату зарплати перекрили трасу на Польщу. 

  Попередній матеріал
  Хуг: Трикутник Комінтернове-Павлопіль-Октябрь - зона найбільшої занепокоєності ОБСЄ
  Наступний матеріал
  НБУ хоче дозволити небанківським фінустановам випускати електронні гроші

  На шахті Нововолинська стався обвал - двоє гірників загинули

  Експерт: Якби не було знищено Boeing 777, Росія би досі годувала світ байками про шахтарів, які вирішили боротися з наслідками Майдану

  У Китаї пробурили отвір, через який дістануть шахтарів з підземного полону