Цілі осередки Компартії та Партії регіонів у Луганській і Донецькій області були залучені до скоєння злочинів проти державності України argumentua.com/

Декомунізація важливий елемент реформування України - В'ятрович

Декомунізація є важливим елементом реформування України на шляху до Європи.

Про таке в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

"Я вважаю, що ця декомунізація має відбутися і дуже добре, що вона відбувається. І коли говорять, що це робиться замість якихось економічних чи політичних реформ, що це мало би бути після цього. Я завжди відповідаю, що це невідємний елемент тих самих реформ. Як свідчить досвід інших країн східної Європи це має робитися разом з економічними, разом з політичними реформами", – заявив В'ятрович.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, Президент України Петро Порошенко підписав чотири закони про декомунізацію. Документами забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб. Борцями за незалежність України визнаються патріотичні організації, зокрема УПА.

Попередній матеріал
Внаслідок обстрілів Широкиного поранено українського десантника - сектор "М"
Наступний матеріал
Бойовики зосередили вогонь на Донецькому напрямку: гатять з танків, БМП, зеніток, мінометів та гранатометів
Теги:
Loading...