npu.gov.ua

Деканоідзе представила свого першого заступника

Ним став Вадим Троян

У п'ятницю, 4 березня, чільниця Національної поліції України (НПУ) Хатія Деканоідзе представила Вадима Трояна як першого заступника голови НПУ. Вона також окреслила коло завдань, над якими працюватиме новопризначений заступник, повідомили у прес-службі Нацполіції.

"Я як глава Національної поліції вимагатиму від першого заступника абсолютно нове спрямування роботи кримінальної поліції, нову методологію, а також розкриття, розкриття і ще раз розкриття. Ми розуміємо, що це дуже важке завдання. Але я вважаю, що людина, яка дуже добре справилася з Київською областю, зможе це зробити", – сказала Деканоідзе.

npu.gov.ua

За її словами, ще одним завданням є побудова нової структури кримінальної поліції і координація роботи обласних підрозділів та центрального апарату відомства, зокрема, у протидії незаконним заволодінням транспортних засобів.

Водночас новопризначений заступник запевнив, що реформа структури Нацполіції триватиме. "Ми продовжимо реформування структури поліції загалом і перейдемо до кримінального блоку", – сказав Троян.

Як повідомляв 5.ua, 4 березня перші 37 випускників спецпідрозділу поліції КОРД (Корпус оперативно-раптової дії) отримали свідоцтва про проходження курсу підготовки

Попередній матеріал
На депутатів збираються накладати санкції через "кнопкодавство"
Наступний матеріал
Держбюро розслідувань запрацює не раніше наступного року - ГПУ
Loading...

Деканоїдзе: У Києві 80% вищого керівництва поліції звільнені через переатестацію

Деканоїдзе прокоментувала інцидент зі стріляниною в Києві

США нададуть фінансову і технічну підтримку в розвитку Нацполіції - Деканоїдзе

Нова поліція вже у Черкасах: урочиста присяга та перше патрулювання