Facebook / Повернись живим

Дейнега: Більшість офіцерів у нашій армії – порядні люди, завдяки їм 70-80% нашої допомоги лишилося "живою"

Координатор громадської ініціативи "Повернись живим" розповів, за ким закріплюється допомога для військовослужбовців, яка завозиться в зону проведення Антитерористичної операції

Техніка для бійців, яку волонтери постачають на Донбас, залишається на балансі військової частини. Про це координатор проекту "Повернись живим" Віталій Дейнега повідомив в інтерв’ю 5.ua.

З його слів, щоб надати армійцями необхідне спорядження, екіпажі волонтерів проїжджають усі заявки про допомогу від бійців і з'ясовують, що потрібно на фронті, відповідно - далі планують закупівлі.

Боєць, який отримує допомогу, ставить до відома командира роти чи батальйону, розписується в акті прийому-передачі, чим підтверджує, що отримав техніку. Потім у цьому акті проставляється печатка батальйону. 

"Відповідно, батальйон інформується про те, що надана ось така допомога ось такому бійцю і вона поставлена офіційно на баланс, а це значить, що вони мають її провести по так званій службі РАО (це служба, яка веде облік). Більшість офіцерів у нашій армії – нормальні, порядні люди. Завдяки тому, що ми їх ставили до відома про те, що надавали бійцям, 70-80% нашої допомоги лишилося "живою", - зазначив Дейнега. 

Повний текст розмови із Віталієм Дейнегою читайте в рубриці "ІНТЕРВ'Ю". 

Нагадаємо, нещодавно в ефірі "5 каналу" координатор ГІ "Повернись живим" заявив, що масштабної військової ескалації на Донбасі очікувати не слід, оскільки Росія потребує зняття санкцій. 

Попередній матеріал
Абромавичус не може піти з посади до розгляду відставки уряду в цілому – Луценко
Наступний матеріал
Порошенко обговорить з послами країн "Великої сімки" реформи в Україні
Теги:
Loading...

Волонтер Дейнега: Для мене головний критерій – чи не соромно витратити гроші Музи Іванівни, яка відмовляє собі в їжі чи ліках

Дейнега: Тиша у зоні АТО - відносна, щоночі лунають постріли зі стрілецької зброї

Волонтери навчають снайперів, допомагаючи їм технічно – Дейнега

У середньому кожен українець пожертвував на армію 50 грн - Дейнега