dt.ua

ДАІ посилює нагляд за використанням номерних знаків

  Державна автомобільна інспекція буде викривати транспортні засоби, у яких автомобільні номери не відповідають вимогам стандартів.

  Про це повідомляє прес-служби ДАІ.

  "Останнім часом набули масового характеру випадки експлуатації транспортних засобів без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, з номерним знаком, закріпленим у невстановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що дозволяє уникати правопорушникам відповідальності за порушення правил дорожнього руху і негативно впливає на безпеку дорожнього руху", - йдеться в повідомленні.

  Також прес-служба відзначає, під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ будуть виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням вимог підпункту в) пункту 2.9 Правил дорожнього руху (керувати транспортним засобом, не зареєстрованим у Державтоінспекції, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому транспортному засобу чи не відповідає вимогам стандартів).

  Зазначимо, що згідно законодавства України, за вказані порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 грн. (ч. 6. ст. 121 КУпАП). За повторне вчинення порушення впродовж року, ч. 7 ст. 121 КУпАП  передбачається штраф у розмірі від 255 до 510 грн. або громадські роботи терміном від 30 до 40 год. з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого. 

  Попередній матеріал
  Терористи активізували обстріли на трьох напрямках в зоні АТО – Лисенко
  Наступний матеріал
  На Херсонщині парафіяни Московського патріархату перейшли в Київський
  Loading...

  У Києві працівники ДАІ у двох автівках виявили зброю та боєприпаси

  На Київщині ДАІ затримала автомобіль з арсеналом зброї

  СБУ викрила двох даішників-корупціонерів

  На Київщині згорів пост ДАІ