Чиновники Південної залізниці привласнили понад 500 тис. грн - прокуратура

  Посадовці одного з вагонних депо ДП "Південна залізниця" привласнили майже 520 тис. грн, які були виділені на капітальний ремонт спеціальних кранів.

  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області. Як зазначають у прокуратурі, під час вивчення стану законності використання державних коштів встановлено факт привласнення посадовцями вагонного депо майже 520 тис. грн.

  "На роботи з проведення капітального ремонту спеціальних кранів посадовці списали 630 тис. грн. бюджетних коштів. Проте фактично з цієї суми на оплату товарів та послуг за договорами витрачено трохи більше 100 тис. грн. Решта грошей, а це понад півмільйона гривень, посадовці розділили поміж собою", - розповів прокурор Червонозаводського району Ярослав Мишков.

  Прокуратурою Червонозаводського району міста Харкова  розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати державних коштів в особливо великих розмірах посадовцями одного з депо ДП "Південна залізниця" за ч. 5 ст. 191 Кримінального Кодексу України. Наразі досудове розслідування триває.

  Попередній матеріал
  На Луганщині чоловік у себе вдома випадково підірвав знайдену гранату
  Наступний матеріал
  36 нових пам'яток можуть додати до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО