Чинні народні депутати продемонстрували більшу активність та відкритість у порівнянні зі своїми попередниками - дослідження

  За результатами дослідження громадянської мережі "Опора" чинні народні депутати продемонстрували більшу активність та відкритість у порівнянні зі своїми попередниками.

  За перші 6 місяців діяльності Верховна Рада провела пленарних засідань на 20 більше, аніж у попередньому скликанні, а депутати зареєстрували на 15% більше законопроектів. Водночас, щодо ефективності роботи обранців, у громадських активістів виникають запитання. Зокрема ухвалення законопроектів, які заплановані на перше півріччя Коаліційною угодою, відбувається з порушенням строків. І чи визначать парламентарії нові терміни - невідомо. Щодо ухвалених законів, то в цьому питанні, за даними громадських активістів, значно вищий коефіцієнт корисної дії демонструють Уряд та Президент.

  "Показник прийняття законодавчих ініціатив є вищим за перше півріччя у порівнянні з Верховною Радою попереднього скликання. Щодо дисципліни, то ми можемо покращити певних показників на рівні роботи комітетів Верховної Ради. Щодо того, хто є найвпливовішим законотворцем, ситуація не змінюється: найбільший показник прийнятих ініціатив залишається з Президентом", - повідомила координатор програм громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська.

  Попередній матеріал
  СБУ з початку року встановила особи понад 50 "телефонних терористів"
  Наступний матеріал
  П'ятьох проукраїнських ультрас "Севастополя" окупанти засудили до 15 років тюрми