5.ua

Чорновіл: Завдання Шокіна - підтримувати діяльність Генпрокуратури і не заважати її реформуванню

На сьогодні завдання Віктора Шокіна - підтримувати діяльність Генпрокуратури, поки повною мірою не запрацює Державне бюро розслідувань, і не заважати її реформуванню.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат ІІІ-VІ скликань Тарас Чорновіл.

"Президент не хоче зараз знімати Шокіна, тому що є колосальний застарілий механізм Генпрокуратури, яку міг би очолити Сакварелідзе, але виявляється, що не міг би. Він мав очолити певну групу, яка мала б зсередини підривати, але прокуратура при цьому всьому має паралельно працювати. Реформа прокуратури – одне, певні слідчі дії, який Касько опікується – друге. Але при цьому роботу механізму Генпрокуратури має забезпечувати хтось нафталіновий. Питання – чи потрібен Шокін, може нормально виникнути після того, як почне працювати Державне бюро розслідувань, Генпрокуратура стане третьосортним органом. Тоді почнеться масове скорочення в Генпрокуратурі, зменшення її впливу", – заявив Чорноіл.

"Наразі структура ГПУ з'їсть когось нового, хто туди увійде. Завдання Шокіна – підтримувати життєдіяльність цієї структури і, бажано, не перешкоджати тим, хто її буде реформувати", – наголосив він.

Крім того, Чорновіл зазначив, що, очевидно, Президент Петро Порошенко мав зустріч із представником Росії у Тристоронній контактній групі Борисом Гризловим, але мала місце домовленість про нерозголошення деталей цієї зустрічі.

Попередній матеріал
Папа Римський запросив знедолених на благодійну виставу до цирку
Наступний матеріал
Суд випустив під домашній арешт екс-депутата ВР Криму Ганиша, якого підозрюють у держзраді
Теги:
Loading...