Черга на виготовлення закордонних паспортів досягла 150 тисяч осіб - ДМС

  Cтаном на 29 квітня підрозділами міграційної служби з початку року прийнято понад 662 тисяч заяв-анкет громадян для оформлення закордонного паспорта.

  Зазначається, що за цей період Держпідприємством "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів", яке є виробником бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон, та здійснює персоналізацію цих бланків, виготовлено лише близько 420 тисяч закордонних паспортів, повідомляє прес-служба ДМС.

  "На сьогоднішній день черга оформлених та підготовлених до персоналізації ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів"  паспортів для виїзду за кордон складає майже 150 тисяч, з них понад 100 тисяч – це документи, встановлений законодавством строк видачі яких вже минув", - зазначається у повідомленні.

  При цьому підрозділами ДМС щоденно приймається від 6 до 10 тисяч заяв-анкет для оформлення закордонних паспортів, натомість, за інформацією "Поліграфічного комбінату "Україна" по виготовленню цінних паперів", добова потужність працюючої на сьогоднішній день автоматизованої лінії лазерної персоналізації становить близько 4,5 тисяч документів. 

  У повідомленні йдеться, що ураховуючи ситуацію, яка склалася, Державна міграційна служба звертається до громадян із проханням у майбутньому завчасно звертатися до підрозділів міграційної служби для оформлення документів.
   

  Попередній матеріал
  Волонтери закупили майже 3 тис. протиопікових пов'язок для передової
  Наступний матеріал
  Боєць "Айдару" розповів про обстановку в місті Щастя

  Міграційна служба попередила про затримки у виготовленні закордонних паспортів

  З 1 квітня дані про дітей більше не вноситимуть до закордонних паспортів батьків

  Українські дипустанови призупинили прийняття заяв на закордонні паспорти - ЗМІ

  Від сьогодні росіяни в'їжджають до України лише за закордонними паспортами