galagov.tv

Через посилені заходи боротьби з контрабандою на українсько-угорському кордоні виникли черги

  Через слідчо-оперативні дії угорських силовиків на українсько-угорському кордоні виникли величезні черги.

  Про це повідомляє прес-служба глави Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля. В сусідній Угорщині тривають слідчо-оперативні заходи у боротьбі з контрабандою. На сьогодні число затриманих митників вже збільшилося до 23 осіб. "У зв’язку з перевірками угорських силовиків тривалість перетину українсько-угорського кордону різко збільшилася, що призвело до утворення великих черг. Черги не пов’язані з діями української сторони і є тимчасовими", - йдеться у повідомленні. Проте Закарпатська облдержадміністрація просить туристів, які їдуть автотранспортом відпочивати в країни ЄС через українсько-угорський кордон, взяти цей факт до уваги. 

  Також прес-служба зазначає, у Рахівському районі Закарпатської області біля контрольно-слідової смуги мукачівські прикордонники виявили схованку із 10-ма ящиками сигарет, призначених для нелегального переправлення в Румунію. Наразі власники схованки встановлюються, цигарки вилучені.

  Крім цього, в угорських населених пунктах біля кордону з Україною Загоні та Ніредьгазі викрито два нелегальні склади з контрабандними сигаретами. На території Австрії затримані чотири фури з сигаретами, які під оперативним супроводом силовиків рухалися від Загоні в бік Італії.

  Нагадаємо, в Угорщині заарештували 18 митників за сприяння контрабанді із Закарпаття. 

  Попередній матеріал
  Росії доведеться відповідати за окупацію Криму - Яценюк
  Наступний матеріал
  Джемілєв обіцяє створити мусульманський батальйон в Херсонській області
  Теги:
  Loading...