потяг 5 канал

Через негоду потяги рухаються із затримкою у декілька годин

Поїзд Херсон-Київ прибуде до столиці на дев'ять годин пізніше.

Про це "5 каналу" повідомили пасажири. Потяг уже кілька годин стоїть біля Кривого Рогу на Дніпропетровщині. Затримка через негоду. Регіон один із тих, де снігу випало найбільше. Висота покриву сягала 50 см.

Майже 20 потягів не змогли вчасно доправити пасажирів з початку цієї доби. Про це "5 каналу" повідомили в "Укрзалізниці". Пояснюють, що основною причиною є сильні снігопади. Подекуди рівень покрову сягнув півметра. Досі затримується сім потягів.

Через негоду без електрики залишилися 138 населених пунктів у п'яти областях, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Через снігопади і сильний вітер спрацювала аварійна система захисту електропередач. 47 міст та сіл знеструмлені на Миколаївщині, 42 - на Херсонщині, 29 - в Одеській області, 16 - у Дніпропетровській і 4 - у Кіровоградській. Ремонтні бригади вже взялися за відновлення електропостачання.

Нагадаємо, в Україні оголошене штормове попередження: від негоди потерпає вісім областей. Відмовитися від користування власним автотранспортом або взагалі не виходити без потреби на вулицю радять синоптики мешканцям восьми областей України.

Попередній матеріал
СБУ схопила на хабарі двох поліцейських у Дніпропетровську
Наступний матеріал
Автомобіль генконсульства України в Петербурзі насмерть збив жінку – МЗС