5 канал

Час підсумків року на "5 каналі"

У четвер, 31 грудня "5 канал" підіб’є підсумки року, що минає, присвятивши ефір найважливішим подіям, які сколихнули Україну у 2015-му.

Хто не пам’ятає минулого, ризикує повторити його знову. Яким був 2015 рік? 365 днів і ночей. Злети та падіння, успіхи та невдачі, надії, поразки та перемоги. Нові шанси та нові герої. Україна це пережила. З часом зітруться фарби, але у день між минулим і майбутнім "5 канал" підіб’є підсумки - пригадає темні та світлі, але точно - найяскравіші - кадри минулого року.

О 19:50 у програмі "Час. Підсумки дня" Тетяна Даниленко разом з гостями у студії – директором Центру політичного аналізу "Пента" Володимиром Фесенком, директором фонду "Демократичні ініціативи" Іриною Бекешкіною, генеральним директором ІА "Інтерфакс-Україна" Олександром Мартиненком, прес-секретарем посольства Грузії в Україні (2005-2011) Бачою Корчілавою, кореспондентом радіо "Ехо Москви" в Україні Сакеном Аймурзаєвимта директором Інституту близькосхідних досліджень Ігорем Семиволосом – підіб’ють політичні підсумки 2015 року, проаналізувавши перемоги, поразки, досягнення та помилки українського політикуму, аби зрозуміти, наскільки змінилася країна.

О 22:10 на святкове "Рандеву" до Яніни Соколової завітає Заслужений артист України Олексій Горбунов - один з перших українських акторів, який відмовився від ролей у російських серіалах, озвучив аудіоверсію книги "Аеропорт" Сергія Лойка та активно підтримує воїнів у зоні АТО.

О 22:30 редакція програми "Час. Підсумки тижня" разом з Віталієм Гайдукевичем відтворять хронологію подій 2015-го, виокремивши найкращі сюжети журналістів "5 каналу" з найбільш вражаючими кадрами минулого року: обстріли у Волновасі та Маріуполі; Мінськ-2; нова українська поліція; прийняття декомунізаційних законів; податковий кодекс та нічне ухвалення бюджету. Лише те, що варто пам’ятати. Ми нагадаємо українцям, яким був цей рік, аби, зробивши висновки, вони змогли змінити на краще рік новий.

Рівно опівночі в ефірі "5 каналу" - пряма трансляція з Софійської площі в Києві.

Згадайте найважливіші події, які сколихнули Україну в 2015 році, та зустріньте свята з "5 каналом".

Попередній матеріал
Китайські рятувальники знайшли у заваленій шахті 8 живих гірників, але дістати їх не можуть
Наступний матеріал
Бойовики у середу 10 разів обстріляли українських військових - штаб АТО
Теги:
Loading...