5 канал

Британія і надалі підтримуватиме Україну в боротьбі з корупцією - посол

  Національне антикорупційне бюро України багато досягло у своїй роботі.

  Про це в ході брифінгу з нагоди завершення навчання аналітиків НАБУ за спеціальною тренінговою програмою, розробленою та реалізованою за участі кращих британських експертів, заявила Надзвичайний і Повноважний посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Джудіт Гоф.

  "Звичайно, ніколи не є легко розпочинати з нічого, я вже можу сказати, що вони досягли багато. Велика Британія разом з Україною і готова підтримувати її в боротьбі з корупцією", - сказала вона.

  Гоф додала: "Проблемою для України є те, що для України корупція стала таким собі міжнародним рейтингом, те, як країну бачать у всьому світі, але так не повинно бути насправді. Це придушує прогрес, який має відбуватися в країні".

  За її словами, Британія й надалі підтримуватиме Україну в боротьбі з корупцією.

  "Те, що ми сьогодні зробили - це надали допомогу через Національне агентство з боротьби зі злочинністю Великої Британії для того, щоб підтримати ці зусилля (боротьби з корупцією - 5.ua) в Україні, а саме: поради, обладнання, а також тренінги. І це, хочу зазначати, що це не є короткострокові зусилля з нашого боку, оскільки ми бажаємо підтримувати Україну на довгу перспективу", - наголосила посол. 

  Нагадаємо, у парламенту просять закласти до бюджету фінансування Антикорупційного бюро окремим рядком.

  Попередній матеріал
  Чорні скриньки збитого Туреччиною російського Су-24 пошкоджені
  Наступний матеріал
  Рубль офіційно впав до найнижчого рівня з часу деномінації 1998 року
  Теги:
  Loading...