Фото прес-служби Міноборони

Близько 500 нацгвардійців пройшли вишкіл під час українсько-американських навчань

  На сьогодні 470 з 705 військовослужбовців Національної гвардії України пройшли військовий вишкіл під час українсько-американських навчань.

  Про це сьогодні, 15 жовтня, під час прес-конференції повідомив начальник відділу бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії Сергій Капелюшний.

  "Відповідно до угоди, повинні пройти навчання 705 військовослужбовців. На сьогодні пройшли навчання 470 військовослужбовців Національної гвардії України", - зазначив він.

  Капелюшний також розповів, що під час цих навчань було внесено деякі корективи в угоду: "Разом із військовослужбовцями підрозділів, які проходять навчання від Національної гвардії України, протягом другого етапу проходили навчання 20 інструкторів навчального центру НГУ. Метою цього було започаткувати ці знання і далі, у навчальному центрі, де ми готуємо наших молодших командирів, щоб ці навички ми передавали не тільки штатним підрозділам, а й тим керівникам, які в подальшому будуть готувати молодших командирів Нацгвардії".

  Крім того, за його словами, ще 20 військовослужбовців-інструкторів навчаються за цією програмою протягом третього етапу, що триває зараз. 

  Як повідомляв 5.ua, у 2015 році збройні Сили України взяли участь у семи багатонаціональних військових навчаннях. З них чотири - на території України та три - поза її межами.

  Попередній матеріал
  На Миколаївщині затримали групу, яка поширювала антиукраїнську символіку
  Наступний матеріал
  Уряд затвердив нову форму для української поліції
  Теги:
  Loading...