Facebook / Макс Галицький

Блокування російських вантажівок громадськими активістами не суперечить міжнародним угодам – Пивоварський

  Міністр підкреслив, що те, що в неділю зробило Міністерство транспорту РФ, фактично є порушенням міжнародного права та міжурядових угод, підписаних між Україною та Росією

  Блокування російських вантажівок громадськими активістами не суперечить міжнародним угодам. Про це заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. Водночас урядовець додав, що офіційна законодавча заборона транзиту українських фур через Росію - це порушення міжнародного права.

  "Такі види блокування не є тим, що порушує міжнародні угоди. Такі речі досить часто відбуваються навіть у тій самій Європі. Досить часто у Франції, Німеччині це буває, але не призводить до порушення міжнародного права. Те, що в неділю зробило Міністерство транспорту РФ, фактично є порушенням міжнародного права та міжурядових угод, які підписані між Україною та РФ", - заявив міністр.

  Нагадаємо, 14 лютого Мінтранс РФ заблокував рух українських вантажівок територією Росії. Вочевидь, це стало відповіддю на те, що з 12 лютого українські активісти розпочали безстрокову акцію з блокування машин із російськими номерами.

  Попередній матеріал
  Бубка прокоментував історичне українське "золото" на Юнацьких Олімпійських іграх
  Наступний матеріал
  NASA показало рік життя Сонця у 6-хвилинному ролику
  Loading...