5 канал

Благодійники з Німеччини передали медичне обладнання Луцькому військовому шпиталю

Луцький військовий шпиталь отримав від німецьких благодійників рентген-апарат, допплерограф, інгалятор, медичні інструменти та ліки на 200 тис. грн.

Усе медичне обладнання та апарати були вкрай необхідні шпиталю. За словами військових медиків, їх бракувало під час діагностування та лікування бійців. Про потреби медзакладу дізнався військовий капелан, який нині там лікується. Власне він і звернувся по допомогу до німецьких колег.

"Я звернувся, і воно оперативно було доставлено... Уся спільнота церкви допомагає народу, допомагає госпіталю, аби був у країні мир, аби подолати цього страшного агресора, який сьогодні ховається за різні "рускіє міри", - зазначив військовий капелан протоієрей Микола Гінайло.

"Ця апаратура потрібна і буде служити нашим людям. Є й рентгенівський апарат дентальний для щелеп, зубів, є апарат для діагностики судин, такого у нас ще не було. Це апарат, який з'являвся, але поки ми його ще не отримували, не можемо придбати, бо він дороговартісний", - повідомив начальник Луцького військового гарнізонного госпіталю Олександр Хоменко.

Нагадаємо, волонтери передали Київському військовому госпіталю два автоматизовані ліжка для тяжко поранених.

Попередній матеріал
Лише впродовж 15 листопада місія ОБСЄ зафіксувала на Донбасі 229 вибухів
Наступний матеріал
Сьогодні столичний суд обиратиме запобіжний захід "діамантовому" прокурору Корнійцю
Теги:
Loading...