svyat.kievcity.gov.ua

Більшість волонтерів "Фонду оборони країни" не знали про махінації Корбана - СБУ

  Більшість волонтерів, які брали участь у роботі "Фонду оборони країни", не здогадувалися щодо махінацій з коштами цієї благодійної організації.

  Про це під час брифінгу щодо обшуків у Дніпропетровську розповів голова СБУ Василь Грицак.

  Як відомо, затриманому у суботу, 31 жовтня, Геннадію Корбану закидають розкрадання коштів цього фонду, викрадення голови Державного земельного агентства Сергія Рудика і секретаря Дніпропетровської міської ради Олександра Величка.

  "У кожній медалі є дві сторони, як мінімум. "Фонд оборони країни" зробив багато хорошого, і я переконаний, що багато. Я не хочу жодним чином кинути тінь на нормальних волонтерів, справжніх, щирих, які віддавали останнє, несли з дому, ризикували життям, їхали на фронт, тягали ті каски, бронікі, харчі. Але я переконаний, що більшість з них навіть не здогадувалися про цей другий бік медалі", - заявив голова СБУ.

  Перший заступник голови державної фіскальної служби Сергій Білан, у свою чергу, зазначив: "В нас є вже питання, які потребують вивчення, тобто характер операцій, яких викликає певну підозру на 200 млн грн - це по 6-ти організаціях... В тому числи і "Фонд оборони України".

  Мыж тим, слухання справи лідера партії "Українське об'єднання патріотів" ("УКРОП") Геннадія Корбана триває у ці хвилини.

  Нагадаємо, 31 жовтня у Дніпропетровську відбулися обшуки у помешканнях лідера політсили Корбана та його батьків, у приймальні Бориса Філатова, а також у голови правління "Фонду оборони країни" Павла Хазана.

  Геннадія Корбана затримали та доправили до Головного слідчого управління Генпрокуратури в Києві. Згодом стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі СБУ. Йому інкримінують створення організованого злочинного угруповання, а також вчинення ще низки злочинів.

  Попередній матеріал
  Семерак: Існують загрози з виконання плану дій щодо безвізового режиму з ЄС
  Наступний матеріал
  Вдень у зоні АТО було тихо - штаб
  Теги:
  Loading...