osvita.ua

Більше ста українців навчаються за різними програмами в країнах НАТО - Міноборони

  Понад 100 громадян України проходять навчання за різними програмами в країнах НАТО.

  Про це повідомив в ході церемонії випуску слухачів заочної форми навчання у Національному університеті оборони України ім. І.Черняхівського перший заступник міністра оборони України Іван Руснак, передає "Інтерфакс-Україна".

  "На сьогодні понад 100 осіб навчаються в країнах НАТО. У нас постійний процес з країнами НАТО, і ось ми недавно за рішенням вищої атестаційної комісії стверджували кандидатів, які поїдуть на навчання за кордон", - сказав він в п'ятницю в Києві.

  Крім того заступник міністра додав, що затверджені для проходження навчання за кордоном 25 осіб, але вони відправляться не одночасно, а поступово.

  При цьому він зазначив, що практично кожен день в українське оборонне відомство надходять запрошення для навчання і стажування за різними програмами за кордоном.

  Говорячи про вітчизняні виші, Руснак додав, що цього року очікується надходження у військові освітні установи 2700 осіб. При цьому 200 місць відведено для поранених учасників АТО, яким буде запропоновано пройти навчання, після чого зайняти керівні пости в різних відомствах.

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Ризі розпочалася неформальна зустріч міністрів фінансів Єврогрупи
  Наступний матеріал
  ЄС втричі збільшить видатки на порятунок біженців у Середземному морі

  18 молодих українців отримали гранти на навчання за кордоном у рамках програми "Всесвітні студії"

  Міносвіти: дипломи вишів із окупованих територій Донбасу недійсні

  Багато українських вишів "зникнуть з освітньої карти країни" – Яценюк