Фото 112.ua

Більше 60% українців готові голосувати за вступ до НАТО – опитування

  Якби всеукраїнський референдум про вступ до НАТО відбувся в липні 2015 року, 64% учасників проголосували б за такий крок.

  Таку інформацію наводить "Радіо Свобода" з посиланням на результати соціологічного дослідження, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та соціологічної служби Центру Разумкова у липні цього року. За цими ж даними, 28,5% опитаних проголосували б проти. Під час дослідження опитали 2011 респондентів з усіх регіонів України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей, теоретична похибка вибірки становить 2,3%.

  Напередодні подібну інформацію оприлюднив Президент України Петро Порошенко. За його словами, підтримка українцями вступу країни в НАТО зростає і зараз вже перевищує 60%, а це означає, що український народ підтримує євроатлантичний вибір. Наприкінці 2014 року Верховна Рада підтримала президентський законопроект про відмову України від позаблокового статусу.

  У самому Альянсі наголошують на незмінності своєї позиції: "двері завжди залишаються відчиненими" – Україна має право на вступ, як тільки Київ висловить бажання вступати і виконає необхідні умови. Натомість Росія вимагає "гарантій невступу України до НАТО".

  Попередній матеріал
  Президент призначив Кулініча послом України в Австралії
  Наступний матеріал
  Україна більше не буде приймати і транзитувати вагони найбільшої російської залізничної компанії
  Теги:
  Loading...