мвс-госпіталь
5.ua

Більше 100 українських бійців пройшли реабілітацію в центральному госпіталі МВС

  Понад 100 воїнів Нацгвардії та підрозділів міліції з зони АТО пройшли через центральний госпіталь МВС. До нього спрямовують хлопців, які отримали осколкові та вогнепальні поранення.

  У закладі вони проводять від кількох тижнів до кількох місяців. Лікарі розповідають, що нині у госпіталі перебувають 12 бійців.

  Зокрема, один із тих, хто постраждав під час обстрілу "Градами" блокпосту під Волновахою, та нацгвардійці, які у січні потрапили у ДТП на трасі Аремівськ-Дебальцеве.

  Спілкуватися з журналістами бійці відмовляються. Керівництво закладу запевняє, що шпиталь забезпечений усіма необхідними медикаментами, а постраждалим надається кваліфікована медична допомога. Не гірша, ніж закордоном.

  "Тут їм надається хірургічна допомога, травматологічна допомога і так само неврологічна допомога. Ми бачили тих хлопців, яким надавали допомогу і за кордоном, і в Естонії бачили, і в Швеції бачили, і в Німеччині, але сказати, що ми цієї допомоги не можемо надати, це неправда. Ми теж можемо надавати з тих дій, які їм зробили, ми теж проводимо такі ж операції, які зробили їм там", - зазначив заступник начальника Центрального госпіталю МВС Євген Борисенко.

  Попередній матеріал
  У Львівській області ДАІ роздаватиме призовні повістки на блокпостах
  Наступний матеріал
  Незалежно від того, чи буде поставлятися в Україну зброя, Німеччина залишиться союзником США - Меркель

  П'ятеро поранених бійців АТО прибули на реабілітацію в Австрію

  У 2015 році Польща продовжить приймати на реабілітацію українських військовослужбовців

  Активісти збирають гроші на реабілітацію пораненого воїна-кіровоградця

  7 важкопоранених бійців АТО їдуть на реабілітацію до Латвії