з'їзд суддів_мітинг 5.ua

Біля стін Жовтневого палацу, де судді зібралися на з'їзд, відбуваються одразу два мітинги

Судді України зібралися у столиці на свій 13 з'їзд, який триватиме два дні.

На ньому обговорять питання звільнення і призначення суддів Конституційного суду і виборів Ради суддів України.

Біля стін Жовтневого палацу, в якому відбувається захід, проходить одразу дві акції. Одну влаштували громадські активісти, іншу адвокати. Останні невдоволені, що судді й досі ухвалюють рішення, ігноруючи сторону захисту, адвокатські доводи, і дослухаються лише до представників правоохоронних органів та влади.

Тож юристи стверджують, що це унеможливлює їхню роботу. Адвокати принесли з собою чорні кульки. Група громадських активістів принесли з собою так званий "чорний список суддів", про яких говорять як про корумпованих. А також листівки із рекомендаціями, якою, на їхню думку, має бути судова система.

"На цьому з'їзді будуть обрані члени суддівського самоврядування. Зокрема, кваліфікаційної комісії, органу, котрий мав би перевіряти суддів на їхню вошивість. І туди можуть потрапити люди пов'язані з Киваловим, Медведчуком, Портновим. Це надзвичайна дикість", - зазначив активіст Андрій Андрушко.

"Суддівська система повністю зрослася з правоохоронними органами. При розгляді клопотань слідчого судді не звертають увагу на законність та на обґрунтованість клопотань. Виносять майже злочинні рішення", - зазначив адвокат Артем Кравченко.

Нагадаємо, сьогодні, 12 листопада, Рада звільнила київського суддю за порушення присяги.

Попередній матеріал
На Дніпропетровщині викрили комерсантів, які ремонтували техніку бойовиків "ДНР"
Наступний матеріал
Парламент дозволив місцевим радам використовувати свої кошти на охорону здоров'я
Теги:
Loading...