мітинг на підтримку політв'язнів 5.ua

Біля посольства Росії відбувся мітинг на підтримку політв'язнів Кремля

  Десяток представників різних етнічних громад, які мають татарське чи ерзянське коріння, висловили солідарність з активістами національних рухів Росії, які виступали на підтримку України, і за це перебувають за гратами.

  Зокрема це казанський татарин Рафіс Кашапов, який у 2014 році відкрито засудив агресію Росії проти України, закликав свій народ не брати участь в окупаційній війні в Криму та на Донбасі і нині перебуває у слідчому ізоляторі ФСБ у Казані. Також загратована казанська татарка Фаузія Байрамова, башкир Айрат Дільмухаметов, та ще близько 20 представників російських народностей. Мітингарі запевняють , що всі вони затримані безпідставно.

  "Вейсер кремлянь Каршо - разом проти Кремля. Саме ми, нас десятеро... ми свідомо не запрошували багато людей, але це всі люди, які знають хто такі ерзяни, хто такі татари і який страшний російський режим. Україна і Татарстан і Ерзянь Мастор будуть вільні, коли впаде терористичний, бандитський путінський режим", - зазначив активіст Ростислав Мартинюк.

  "Це позиція солідарності. Висловити солідарність тим людям, які у скрутну хвилину не побоялися встати на бік України, стати на бік правди і свободи", - додав Павло Подобєд.

  Нагадаємо, 3 серпня в Росії правозахисна організація "Меморіал" визнала політв'язнями українського режисера Олега Сенцова й активіста Олександра Кольченка.

  Як повідомляв 5.ua, міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав ЄС відрядити представників на судові процеси над українськими політв'язнями в Росії.

  Попередній матеріал
  У Дзержинську правоохоронці виявили два склади з боєприпасами та вибухівкою
  Наступний матеріал
  Нижня палата британського парламенту проголосувала за проведення референдуму щодо виходу країни з ЄС
  Теги:
  Loading...