Бійці АТО заблокували сесію міської ради у Кіровограді через питання розподілу землі

  Сесію міської ради заблокували учасники АТО у Кіровограді.

  Майже 20 бійців перекрили доступ до трибуни і вимагали перенести ухвалу рішення про виділення землі для учасників бойових дій. Пікетувальники, серед яких були безпосередні учасники АТО, а також представники громадської організації "об'єднаних війною жінок", скаржаться, що земельні ділянки під забудову виділяються невідомо як і кому.  Натепер заяви на отримання наділів подали 336 бійців. Після того, як питання зняли з порядку денного, пікетувальники розблокували трибуну.

  "Я переживаю за своїх товаришів по службі, щоб вони були всі в списках. Ми там воюємо, знаходимося на території, ще й треба думати, щоб депутати прийняли зараз якесь рішення. Давайте тоді зробимо ротацію - депутати туди, а ми сюди. І ми приймемо рішення. Подивимося, хто краще робить свою роботу", - запропонував неординарне вирішення проблеми військовослужбовець ЗСУ Віктор Дудін.

  "Жодних виправлень у списках немає. Це все надумане і нічим неоправдане. Це просто наклеп на міську раду і не більше. В цьому списку 77 - там тільки були поранені, загиблі, поранені і інваліди. Всі інші будуть отримувати по мірі того, як буде земля у місті", - стверджує секретар Кіровоградської міськради Іван Марковський.

  Попередній матеріал
  Рада не змогла повернутись до розгляду закону "про прокуратуру"
  Наступний матеріал
  Гарвард атакували хакери