5.ua

Березовець: Про відставку Шокіна вже стільки говорять, що саме час цій відставці статися

Саакашвілі був би радий вітати Каська в своїй команді

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив Директор компанії Berta Communications, політолог Тарас Березовець.

Політолог наголосив: "Сьогодні заява Каська не мала такого ефекту, як заява Абромавичуса, але вона безперечно є індикатором для багатьох людей, які слідкували за ситуацією в Генеральній прокуратурі. Можливо, Касько був не найефективнішим працівником Генпрокуратури…, але те, що це була фігура, яка не підпорядковувалася Шокіну, фігура, на яку орієнтувалися багато експертів і схвально говорять багато експертів, які займаються боротьбою з корупцією, це є не дуже добрим сигналом".

Березовець також зауважив: "Не думаю, що Касько зникне. Це достатньо яскрава фігура. Думаю, ми побачимо його в публічній політиці. Той ще Саакашвілі був би радий вітати Каська, як і Абромавичуса, в своїй команді". За словами політолога, відставка Каська є "свідченням неефективності роботи генерального прокурора пана Шокіна… А щодо відставки Шокіна, мені здається що вже стільки серйозних гравців, і зовнішніх в тому числі, про це говорять, що вже саме час цій відставці статись".

"Я не знаю, чи буде це (відставку і заяву Каська - 5.ua) коментувати Петро Порошенко, але було би набагато краще, якби це зробив Віктор Шокін, а він цього не робить. Але це ситуація ненормальна, коли іде високопоставлений чиновник Генпрокуратури, а його прямий керівник, якого він звинувачує в затягуванні розслідування, нічого не говорить. Тому хто правий, оцінювати важко, але в публічній площині позиція Каська виглядає сьогодні більш переконливо, ніж позиція генпрокурора", - заявив політолог.

Відставка Каська, за словами Березовця, не я такою критичною для репутації України, як відставка Абромавичуса, але заява посла США Пайєтта свідчить про те, що "вони ставляться критично і будуть моніторити". "Це не буде проблема, якщо справи, які вела команда Каська буде продовжено і буде результат. Якщо ж це буде провалено або затягнуто - от тоді будуть серйозні наслідки", - підсумував Березовець.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 15 лютого 2016 року, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що звільнення Каська зупинить реформи у відомстві.

Попередній матеріал
У засудженого в Росії Геннадія Афанасьєва зараження крові, але його не лікують
Наступний матеріал
Шокін підписав заяву про звільнення Каська
Теги:
Loading...

Касько: Бути частиною органу, що замість охорони закону здійснює і толерує тотальне беззаконня, я не можу і не хочу

Устінова: Шокін пішов по дуже хитрій схемі, фактично забравши у Сакварелідзе і Каська всі повноваження в ГПУ

Шокін підписав заяву про звільнення Каська

Березовець: Сьогодні відставка уряду не стоїть на порядку денному