5 канал

Бабак: "Сьогодні відбулася дискредитація парламентаризму"

Народний депутат від "Самопомочі" Альона Бабак заявляє, що сьогодні відбулася дискредитація парламентаризму.

Про це вона сказала сьогодні, 17 вересня, в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня".

"Сьогодні відбулася дискредитація парламентаризму, дискредитація уряду,  і саме це є тим сумом, який на кожному з нас сьогодні...кожен відчуає біль від того, що побачив. По-перше, депутат сам дискредитував парламент, як людина, яку обирали...друге, дискредитована взагалі система правосуддя в цій державі. Якщо по відношенню до громадянина України відбуввєтья таке затримання, яке відбулося сьогодні, це є ненормально. Це те, з чим ми боремося постійно і не бачимо цього...і третє, з приводу чого був хабар? з того, що депутату давали гроші за вирішення питань, які мають вирішувати органи влади", - зазначила Бабак.

За словами нардепа, це свідчить про те, що в уряді на посадах беруть хабарі, які може занести депутат. "Про що це свідчить? Про те, що сьогодні в уряді на посадах беруть хабарі, які можливо їм може занести депутат. Це є страшні речі. Це дискредитація, якої нам не потрібно в умові, коли ми відчуваємо взагалі певну депресію від економічного стану і т. д.", - наголосила вона.

Нагадаємо, сьогодні, 17 вересня, Генеральний прокурор Віктор Шокін на засіданні Верховної Ради показав відео, в якому народний депутат Ігор Мосійчук просить і отримує хабар за допомогу в підприємницькій діяльності. Генпрокурор заявив про скоєння злочинів одним з народних депутатів України і попросив Верховну Раду зняти недоторканність з депутата від фракції "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука, після чого парламент задовольнив це звернення.

Попередній матеріал
Нардеп Святаш назвав Мосійчука "одізною фігурою в парламенті"
Наступний матеріал
Мосійчуку інкримінують правопорушення за п'ятьма статтями
Теги:
Loading...