pechersk.kievcity.gov.ua

Аваков заборонив міліції брати участь в "облавах воєнкомів"

  Глава МВС України Арсен Аваков заборонив міліції брати участь у незаконних діях представників військкоматів щодо вручення повісток.

  "Дав категоричну вимогу міліції не брати участі в "облавах воєнкомів". Більше того, реагувати на звернення з перевірки незаконних дій окремих горе-воєнкомів, що мають місце", - написав Аваков у коментарі до свого посту на сторінці у Facebook.

  Написавши пост, він виступив з ідеєю якнайшвидшого переходу Збройних сил України на контрактну основу з огляду на складнощі з мобілізацією. Глава МВС України зазначив, що таке рішення прийняв після роздумів про хвилі мобілізації у країні, коли повістки вручають "перехожим на вулицях Харкова, про контрабандистів Закарпаття, яких записують в армію".

  Нагадаємо, 28 липня прикордонники затримали трьох мешканців Берегівського району, які намагалися переправити в Угорщину дев'ять ящиків сигарет. Їх відправили у військкомат для мобілізації. Іншому чоловіку повістку про мобілізацію до війська вручили у вагоні поїзду "Київ-Ужгород". У Печерському районі Києва нещодавно за ініціативи голови райадміністрації працівники військкоматів вручили 10 напрямків на медкомісію у військкоматі молодим людям, які відпочивали у місцях збору "золотої молоді".

  Попередній матеріал
  Депутат міськради Славутича, на якого два місяці тому скоїли замах, повідомив про затримання нападника
  Наступний матеріал
  Преференціями ЄС скористалася лише третина українських експортерів
  Теги:
  Loading...