focus.ua

Аваков створив Управління для повернення активів, отриманих злочинним шляхом

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про створення Управляння для повернення активів, отриманих злочинним шляхом.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Очолить новостворений підрозділ Олена Тищенко, колишня дружина відомого бізнесмена Сергія Тищенка. Управління має співпрацювати із правоохоронцями інших держав, щоб якнайшвидше знайти та заморозити активи осіб, щодо яких йде слідство.

  Однією з основних функцій управління буде, забезпечення тісної безпосередньої співпраці з правоохоронними органами інших держав з метою якнайшвидшого виявлення та заморожування активів осіб, щодо яких проводиться слідство МВС України.

  Арсен Аваков уже назвав перші завдання новоствореної структури. Це справи Сергія Курченка, Дмитра Фірташа,а також справа Держінвестпроекту і його екс-керівника Владислава Каськіва.

  "Управління по забезпеченню повернення активів, отриманих злочинним шляхом - одне з найважливіших інструментів у кримінальних та антикорупційних розслідуваннях пов'язаних з виведенням грошей за межі України", - йдеться у повідомленні.

  Попередній матеріал
  Кредитори відтермінували погашення боргів "Укрексімбанку"
  Наступний матеріал
  Кількість жертв від вірусу МЕРС у Південній Кореї зросла до 34 осіб
  Теги:
  Loading...