focus.ua

Аваков повідомив про загрозу терактів у найбільших містах України

  За інформацією правоохоронних відомств, загроза здійснення терористичних актів існує в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та інших містах України.

  "За даними оперативних служб, в найближчі кілька днів нам доведеться пережити кілька спроб деструктивних антиукраїнських сил дестабілізувати ситуацію в країні", - написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.  

  Він повідомив, що правоохоронні відомства отримали дані про підготовку терактів на території найбільших українських міст: "МВС І СБУ мають інформацію про підготовку терористичних атак і провокацій з використанням вогнепальної бойової зброї та вибухових пристроїв у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та низці інших міст країни".

  Міністр наголосив: "З урахуванням серії терористичних атак в Європі, активізації окупаційних сил на сході країни, з урахуванням високих ризиків терористичної загрози, мною прийнято рішення про переведення всіх правоохоронних структур на посилений режим роботи".

  Нагадаємо, сьогодні радник Арсена Авакова Зорян Шкіряк повідомляв, що близько 40 тисяч правоохоронців приведені в стан підвищеної готовності

  Попередній матеріал
  "Опора" зафіксувала перші порушення під час голосування у Дніпропетровську
  Наступний матеріал
  Франція оприлюднила ім’я ідентифікованого напередодні терориста
  Теги:
  Loading...