5 канал

Артеменко розказав, кому насправді належать відомі українські телеканали

Службовець, крім того, поділився думками, де телеканал "Тоніс" взяв гроші, щоб викупити самого себе у чеського власника

"Питання до правоохоронців. Я думаю, що по закону, по паперах, я вимушений – ми казали про це – погодитися з цим, бо немає у мене права слідчих дій. Але у мене глибокий сумнів, що ці акції належать телеканалу "Тоніс". На мій погляд, як громадянина, зараз скажу: я вважаю, що він контролюється, все ж таки, людьми, які близькі до оточення Януковича. Але у програмній політиці це поки не видно", – розповів керівник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко у програмі "Рандеву" на "5 каналі".

Крім того, голова Нацради пояснив, як він сприймає оприлюднення структури власності каналів: "Ніхто не здивував. Мене здивували ті телеканали, які, наприклад, не показують свою структуру власності, але всі знають. Наприклад, у Львові телеканал "Zik". Усі знають, що він належить певному місцевому бізнесмену". Службовець уточнив, що за його інформацією, цим бізнесменом є пан Димінський.

"Чи в Запоріжжі, нашому рідному, телеканал "Алекс", усі знають, що його контролює чи він належить пану Богуслаєву, керівникові "Мотор-Січі", а вони прийшли і кажуть: "Ні, це ніякого відношення не має". Ми провели перемовини, вони показують Богуслаєва", – зазначив голова Нацради.

Завершуючи аналіз інформ-ресурсів, Артеменко згадав телеканал "112": "За моєю думкою, як громадянина, це Захарченко (власник "112" – 5.ua). Але мені здається, що він там живе, мені здається, що, можливо, вже за фактом, Захарченко там контролює Федеральна служба безпеки Росії чи служба розвідки Росії, тобто, я вважаю, що кінцевий бенефіціар – це дуже небезпечно для країни. Сам канал, до журналістів – нема проблем. Але є питання до власників".

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Артеменко: Я кіноман. Каюсь – "піратствую", качаю торренти

 

Попередній матеріал
Британські вчені навчилися "програмувати" сперматозоїди та працюють над "самозаплідненням людини"
Наступний матеріал
Лікарі врятували життя чотирьох "тяжких" бійців, що потрапили під ворожий обстріл у Пісках
Теги:
Loading...

"Громадське радіо" отримає дозвіл на мовлення в окремих районах Донбасу - Артеменко

Контент телеканалів є слабким аргументом для позбавлення їх ліцензії - Артеменко

Перед сплеском насильства на Майдані з'являлися камери каналу "112 Україна" - Артеменко

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення безсильна в боротьбі з російською пропагандою – Артеменко