суд_Бузина 5.ua

Апеляцію підозрюваного у вбивстві Бузини задовольнили: суддівську колегію буде змінено

  Розгляд апеляційних скарг щодо зміни запобіжного заходу Андрію Медведьку та Денису Поліщуку перенесли відповідно на 2 та 3 вересня.

  Обох підозрюють у вбивстві публіциста Олеся Бузини і нині утримують за ґратами. Під час розгляду апеляції Медведька про самовідвід заявив суддя Лашевич. Клопотання задовольнили і тепер мають призначити інший склад суддівської колегії. Скаргу Поліщука не розглядали взагалі, оскільки до Апеляційного суду Києва не надійшли відповідні  матеріали з Шевченківського районного суду.

  "Суддя Лашевич взяв відвід з абсолютно законних на те підстав. Аргументи - він приймав участь у тій же справі, в якій приймали участь захисники в цьому кримінальному провадженні, і він є на нашій стороні, на стороні захисту, в певних питаннях, пов'язаних з протидією в органах прокуратури. Друге - справа Дениса Поліщука, вона відкладена на іншу дату та час, враховуючи відсутність матеріалів, які ніби-то не надійшли з Шевченківського суду міста Києва", - розповів захисник Андрія Медведька Олександр Дульський.

  Напередодні активісти "Правого сектору" встановили на місці загибелі Бузини дошку, на якій зобразили портрети Медведька та Поліщука, затриманих за підозрою у вбивстві публіциста у квітні цього року. Раніше Феміда подовжила їм запобіжний захід у вигляді арешту ще на 4 місяці. Адвокати Медведька і Поліщука заявляли про фальсифікацію ДНК-експертизи в цій справі і про алібі підозрюваних. "Ми переконані, і не тільки ми, а й сторона захисту має аргументовані докази їхньої невинуватості, є 100% алібі, котре було оголошено на попередніх судових засіданнях", - заявив раніше в ефірі "5 каналу" активіст Сергій Бондар.

  Попередній матеріал
  Бойовики не мають достатніх сил і засобів, щоб розпочати широкий наступ - Генштаб ЗСУ
  Наступний матеріал
  Російським бойовикам невигідно вирішення конфлікту на Донбасі - журналіст
  Теги:
  Loading...