Інтерпол

Апеляційний суд залишив під вартою названого сина Дмитра Фірташа

  Місяць тому Калиновського, якого розшукував Інтерпол, випадково затримали у Києві.

  Апеляційний суд залишив під вартою названого сина Дмитра Фірташа Сергія Калиновського.

  Попри те, що захист наполягав на домашньому арешті, рішення Печерського райсуду столиці Феміда залишила без змін. Розшукуваний Інтерполом за смертельну ДТП перебуватиме у слідчому ізоляторі до 27 листопада.

  Адвокат підозрюваного наполягав на проведенні судового засідання у закритому режимі, посилаючись на лікарську таємницю. Адже під час розгляду апеляційної скарги розголошував висновок лікарів. Мовляв, Калиновський має значні проблеми зі здоров’ям, через що навіть не прибув до зали суду. Це за допомоги скайп-зв’язку підтвердив і сам підозрюваний. І наголосив на потребі надання йому своєчасної допомоги та обстеження за межами СІЗО. У задоволенні цього клопотання суд відмовив.

  Нагадаємо, Сергія Калиновського випадково затримали у Києві 29 вересня за порушення правил дорожнього руху. Доти ж вісім років чоловік був у розшуку. Ще навесні 2007-го він на своєму престижному авто в'їхав у Жигулі, водій якого від удару загинув на місці. Померла й 25-річна пасажирка Калиновського. Самого його доправили до лікарні, звідки він утік. 

  Попередній матеріал
  Дрік: Судді КС дуже зацікавлені в скасуванні закону про люстрацію
  Наступний матеріал
  Перемир'я у зоні АТО триває: українські війська відвели танки на всіх напрямках
  Теги:
  Loading...