Facebook / Арсен Аваков

АП: Закон про Національну поліцію може отримати підпис Президента найближчим часом

  Президент України Петро Порошенко найближчим часом прийме рішення щодо ухваленого раніше парламентом закону про поліцію.

  "Закон перебуває на підписанні, думаю, що найближчим часом президент визначиться у рамках своїх конституційних повноважень щодо підписання", - сказав заступник голови Адміністрації президента України Олексій Філатов на брифінгу в Києві в понеділок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Наприкінці липня Порошенко заявив, що в ухваленому Верховною Радою законі про поліцію є пункти, які його не влаштовують. "Є речі, які мене не влаштовують, і я їх викладу у своїх пропозиціях до парламенту. Національну поліцію має бути деполітизовано", - наголосив він. За його словами, поліцейських слід захистити від будь-якого впливу будь-яких політичних сил.

  Він висловив упевненість у тому, що закон треба підписати. "І найближчим часом його буде підписано, і поліцейські отримають потужну законну підтримку, законний фундамент своєї діяльності щодо продовження реформи", - сказав Порошенко.

  Нагадаємо, 15 липня голова Верховної Ради Володимир Гройсман підписав закон "Про Національну поліцію" (№2822) і направив його на підпис президентові. Парламент ухвалив документ 2 липня.

  Попередній матеріал
  До 2017 року виконавчу владу на місцях здійснюватимуть префекти – віце-спікер ВР
  Наступний матеріал
  Москва оголосила шведського дипломата персоною нон ґрата
  Loading...