5.ua

Антикорупційний прокурор розпочне роботу уже завтра

  Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявляє, що вже з середи, 2 грудня, разом із директором Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником вивчатиме конкретні матеріали, які стануть предметом розслідувань НАБУ та антикорупційної прокуратури.

  Про це він сказав журналістам у вівторок у Києві після свого представлення, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Генеральний прокурор тільки вручив посвідчення. Сьогодні в Генпрокуратурі свято, а із завтрашнього дня ми почнемо вивчати ті матеріали, які треба буде передавати, і вже будуть конкретні справи, і будемо дивитися разом з директором бюро, і будемо приступати до плідної роботи", - зазначив новопризначений керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  Відповідаючи на питання про те, де він проживає, Холодницький розповів, що він живе у місті Вишневе Київської обласіт. За його словами, це батьківська квартира і в декларації не вказана, оскільки він ще не вступив в право успадкування. Він не одружений, дітей у нього немає.

  Холодницький народився 31 січня 1985 року у Львові. У 2006 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка з відзнакою, отримавши кваліфікацію магістра права.
  Тоді ж розпочав трудову діяльність в органах прокуратури Київської області на посадах помічника, старшого помічника та старшого прокурора прокуратури Києво-Святошинського району.

  З березня по грудень минулого року займав пост старшого помічника першого заступника Генерального прокурора України. Наказом генерального прокурора Віктора Шокіна від 22 грудня 2014 року призначений першим заступником прокурора Автономної Республіки Крим. Посада після анексії Криму Російською Федерацією передислокували до Києва. Кандидат юридичних наук.

  Нагадаємо, Шокін призначив голову антикорупційної прокуратури.

  Попередній матеріал
  Обама і Ердоган обговорили шляхи деескалації конфлікту між Туреччиною та Росією
  Наступний матеріал
  На новій авіабазі РФ в Сирії зможе розміщуватися більше сотні літаків - ЗМІ
  Теги:
  Loading...