комісія 5.ua

Антикорупційна прокуратура: Сьогодні конкурсна комісія проводить співбесіди з потенційними керівниками відділів

  Конкурсна комісія проводить співбесіди з потенційними керівниками відділів антикорупційної прокуратури. Сьогодні, у вівторок, 1 грудня, розпочався другий тур таких співбесід.

  До нього допущено близько тридцяти осіб. Це - кандидати на посади керівника управління та начальників відділів.

  Напередодні Віктор Шокін призначив антикорупційним прокурором Назара Холодницького. Ще залишаються вакантними посади першого заступника та заступника антикорупційного прокурора. Члени конкурсної комісії планують запропонувати на посаду першого заступника  Максима Грищука, який був учасником АТО і захищав донецький аеропорт. Саме Грищук набрав найбільшу кількість голосів членів конкурсної комісії і потрапив у двійку претендентів, з яких Віктор Шокін і робив остаточний вибір.

  Член комісії Віталій Шабунін заявив: "Серед кандидатів велика частина людей представляє сьогоднішнє керівництво генпрокуратури. Якщо спецпрокурор обере цих людей, для мене буде показник, що це не буде неефективна організація. Безперечно, більше уваги було до обрання керівника. Проте, я наголошую, що і особистості двох замів, і особистості керівників відділів є важливими".

  "Відповідно до закону на кожну посаду ми маємо подати по три кандидати. Тобто у нас достатньо велика робота. Думаю, що до кінця тижня будемо проводити такі співбесіди, бо до другого туру у нас вийшло близько тридцяти кандидатів", - наголосила голова комісії Катерина Левченко.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 30 листопада 2015 року, Шокін призначив голову антикорупційної прокуратури. Антикорупційний прокурор розпочне роботу уже завтра. 

  Попередній матеріал
  На новій авіабазі РФ в Сирії зможе розміщуватися більше сотні літаків - ЗМІ
  Наступний матеріал
  На Сумщині на українсько-російському кордоні не пропускають майже 80 вантажівок із турецькими товарами
  Теги:
  Loading...